V liga

LP.

KLUBMECZE

Punkty

Sety

1.

LKS II Gorzyce Małe

13

24

121:44

2.

KS Korona Brdów

13

20

115:46

3.

LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie

13

18

112:80

4.

KS KROTOSZ III Krotoszyn

13

17

110:72

5.

LZS Iskra Roszki

13

16

99:79

6.

KKS Biały Orzeł II Koźmin

13

13

100:90

7.

LKS Orzeł III Wysocko Wielkie

13

13

96:78

8.

UKS Chrobry II Gizałki

12

5

41:110

9.

UKS Żaki II Taczanów

13

2

26:125

10.

KTS II Kalisz

12

0

26:120

I kolejka - 17.09.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KS KROTOSZ III Krotoszyn
LKS II Gorzyce Małe
10:00
10:1
ok
UKS Chrobry II Gizałki
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
10:00
6:10
ok
KTS II Kalisz
LZS Iskra Roszki
10:00
2:10
ok
KKS Biały Orzeł II Koźmin
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
10:00
9:9
ok
UKS Żaki II Taczanów
KS Korona Brdów
10:00
0:10
ok

II kolejka - 24.09.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS II Gorzyce Małe
KS Korona Brdów
10:00
10:5
ok
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
UKS Żaki II Taczanów
10:00
10:1
ok
LZS Iskra Roszki
KKS Biały Orzeł II Koźmin
10:00
9:9
ok
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
KTS II Kalisz
10:00
10:1
ok
KS KROTOSZ III Krotoszyn
UKS Chrobry II Gizałki
10:00
10:2
ok

III kolejka - 08.10.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
UKS Chrobry II Gizałki
LKS II Gorzyce Małe
10:00
0:10
ok
KTS II Kalisz
KS KROTOSZ III Krotoszyn
10:00
6:10
ok
KKS Biały Orzeł II Koźmin
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
10:00
10:1
ok
UKS Żaki II Taczanów
LZS Iskra Roszki
10:00
1:10
ok
KS Korona Brdów
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
10:00
10:1
ok

IV kolejka - 22.10.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS II Gorzyce Małe
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
10:00
10:0
ok
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
UKS Żaki II Taczanów
10:00
10:0
ok
LZS Iskra Roszki
KS Korona Brdów
10:00
6:10
ok
KS KROTOSZ III Krotoszyn
KKS Biały Orzeł II Koźmin
10:00
10:5
ok
UKS Chrobry II Gizałki
KTS II Kalisz
10:00
10:5
ok

V kolejka - 29.10.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KTS II Kalisz
LKS II Gorzyce Małe
10:00
0:10
ok
KKS Biały Orzeł II Koźmin
UKS Chrobry II Gizałki
10:00
10:1
ok
UKS Żaki II Taczanów
KS KROTOSZ III Krotoszyn
10:00
0:10
ok
KS Korona Brdów
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
10:00
10:0
walkower
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
LZS Iskra Roszki
10:00
10:2
ok

VI kolejka - 05.11.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS II Gorzyce Małe
LZS Iskra Roszki
10:00
10:3
ok
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
10:00
6:10
ok
KS KROTOSZ III Krotoszyn
KS Korona Brdów
10:00
7:10
ok
UKS Żaki II Taczanów
UKS Chrobry II Gizałki
10:00
6:10
ok
KTS II Kalisz
KKS Biały Orzeł II Koźmin
10:00
1:10
ok

VII kolejka - 12.11.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KKS Biały Orzeł II Koźmin
LKS II Gorzyce Małe
10:00
6:10
ok
UKS Żaki II Taczanów
KTS II Kalisz
10:00
10:5
ok
KS Korona Brdów
UKS Chrobry II Gizałki
10:00
10:1
ok
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
KS KROTOSZ III Krotoszyn
10:00
10:7
ok
LZS Iskra Roszki
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
10:00
9:9
ok

VIII kolejka - 10.12.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS II Gorzyce Małe
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
10:00
10:4
ok
KS KROTOSZ III Krotoszyn
LZS Iskra Roszki
10:00
3:10
ok
UKS Chrobry II Gizałki
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
10:00
9:9
ok
KTS II Kalisz
KS Korona Brdów
10:00
0:10
walkover
KKS Biały Orzeł II Koźmin
UKS Żaki II Taczanów
10:00
10:2
ok

IX kolejka - 17.12.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
UKS Żaki II Taczanów
LKS II Gorzyce Małe
10:00
0:10
ok
KS Korona Brdów
KKS Biały Orzeł II Koźmin
10:00
10:1
ok
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
KTS II Kalisz
10:00
10:1
ok
LZS Iskra Roszki
UKS Chrobry II Gizałki
10:00
10:0
ok
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
KS KROTOSZ III Krotoszyn
10:00
8:10
ok

Runda rewanżowa

X kolejka - 14.01.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS II Gorzyce Małe
KS KROTOSZ III Krotoszyn
10:00
10:4
ok
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
UKS Chrobry II Gizałki
10:00
10:0
ok
LZS Iskra Roszki
KTS II Kalisz
10:00
10:4
ok
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
KKS Biały Orzeł II Koźmin
10:00
10:5
ok
KS Korona Brdów
UKS Żaki II Taczanów
10:00
10:0
walkover

XI kolejka - 21.01.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KS Korona Brdów
LKS II Gorzyce Małe
10:00
2:10
ok
UKS Żaki II Taczanów
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
10:00
2:10
ok
KKS Biały Orzeł II Koźmin
LZS Iskra Roszki
10:00
8:10
ok
KTS II Kalisz
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
10:00
1:10
ok
UKS Chrobry II Gizałki
KS KROTOSZ III Krotoszyn
10:00
1:10
ok

XII kolejka - 04.02.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS II Gorzyce Małe
UKS Chrobry II Gizałki
10:00
10:1
ok
KS KROTOSZ III Krotoszyn
KTS II Kalisz
10:00
10:0
ok
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
KKS Biały Orzeł II Koźmin
10:00
8:10
ok
LZS Iskra Roszki
UKS Żaki II Taczanów
10:00
10:3
ok
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
KS Korona Brdów
10:00
10:8
ok

XIII kolejka - 11.02.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
LKS II Gorzyce Małe
10:00
3:10
ok
UKS Żaki II Taczanów
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
10:00
1:10
ok
KS Korona Brdów
LZS Iskra Roszki
10:00
10:0
walkower
KKS Biały Orzeł II Koźmin
KS KROTOSZ III Krotoszyn
10:00
9:9
ok
KTS II Kalisz
UKS Chrobry II Gizałki
10:00

XIV kolejka - 03.03.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS II Gorzyce Małe
KTS II Kalisz
10:00
UKS Chrobry II Gizałki
KKS Biały Orzeł II Koźmin
10:00
KS KROTOSZ III Krotoszyn
UKS Żaki II Taczanów
10:00
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
KS Korona Brdów
10:00
LZS Iskra Roszki
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
10:00

XV kolejka - 10.03.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LZS Iskra Roszki
LKS II Gorzyce Małe
10:00
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
10:00
KS Korona Brdów
KS KROTOSZ III Krotoszyn
10:00
UKS Chrobry II Gizałki
UKS Żaki II Taczanów
10:00
KKS Biały Orzeł II Koźmin
KTS II Kalisz
10:00

XVI kolejka - 24.03.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS II Gorzyce Małe
KKS Biały Orzeł II Koźmin
10:00
KTS II Kalisz
UKS Żaki II Taczanów
10:00
UKS Chrobry II Gizałki
KS Korona Brdów
10:00
KS KROTOSZ III Krotoszyn
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
10:00
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
LZS Iskra Roszki
10:00

XVII kolejka - 07.04.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
LKS II Gorzyce Małe
10:00
LZS Iskra Roszki
KS KROTOSZ III Krotoszyn
10:00
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
UKS Chrobry II Gizałki
10:00
KS Korona Brdów
KTS II Kalisz
10:00
UKS Żaki II Taczanów
KKS Biały Orzeł II Koźmin
10:00

XVIII kolejka - 14.04.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS II Gorzyce Małe
UKS Żaki II Taczanów
10:00
KKS Biały Orzeł II Koźmin
KS Korona Brdów
10:00
KTS II Kalisz
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie
10:00
UKS Chrobry II Gizałki
LZS Iskra Roszki
10:00
KS KROTOSZ III Krotoszyn
LKS Orzeł III Wysocko Wielkie
10:00

OZTS Południowa Wielkopolska

ul. Gimnazjalna 5

63-400 Ostrów Wielkopolski

telefon: 667 690 540