IV liga

LP.

KLUBMECZE

Punkty

Sety

1.

LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski

14

28

140:55

2.

LKS Orzeł II Wysocko Wielkie

14

22

133:81

3.

UKS II Daniszyn

13

20

121:55

4.

UKS Chrobry I Gizałki

15

17

122:107

5.

KS KROTOSZ I Krotoszyn

15

16

117:110

6.

UKS Moskurnia

15

15

105:106

7.

KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

15

19

123:84

8.

LKS Gołuchów

15

17

113:97

9.

UKS Prosna Grabów

15

10

80:129

10.

KS KROTOSZ II Krotoszyn

15

8

84:139

11.

KTS I Kalisz

15

3

59:144

12.

UKS Żaki Taczanów

15

1

59:149

Grupa Mistrzowska

I kolejka - 04.02.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
UKS Moskurnia
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
10:00
4:10
ok
KS KROTOSZ I Krotoszyn
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
10:00
9:9
ok
UKS Chrobry I Gizałki
UKS II Daniszyn
10:00
4:10
ok

II kolejka - 11.02.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
KS KROTOSZ I Krotoszyn
10:00
10:1
ok
UKS Chrobry I Gizałki
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
10:00
6:10
ok
UKS II Daniszyn
UKS Moskurnia
10:00
10:3
ok

III kolejka - 03.03.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
UKS Chrobry I Gizałki
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
10:00
4:10
ok
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
UKS II Daniszyn
10:00
UKS Moskurnia
KS KROTOSZ I Krotoszyn
10:00
10:6
ok

IV kolejka - 10.03.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
UKS II Daniszyn
10:00
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
UKS Moskurnia
10:00
10:0
ok
KS KROTOSZ I Krotoszyn
UKS Chrobry I Gizałki
10:00
9:9
ok

V kolejka - 28.04.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
10:00
KS KROTOSZ I Krotoszyn
UKS II Daniszyn
10:00
UKS Moskurnia
UKS Chrobry I Gizałki
10:00

Grupa Spadkowa

I kolejka - 04.02.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
UKS Żaki Taczanów
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
10:00
2:10
ok
KTS I Kalisz
LKS Gołuchów
10:00
8:10
ok
KS KROTOSZ II Krotoszyn
UKS Prosna Grabów
10:00
8:10
ok

II kolejka - 11.02.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
KTS I Kalisz
10:00
10:0
ok
LKS Gołuchów
KS KROTOSZ II Krotoszyn
10:00
10:3
ok
UKS Prosna Grabów
UKS Żaki Taczanów
10:00
10:4
ok

III kolejka - 03.03.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KS KROTOSZ II Krotoszyn
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
10:00
9:9
ok
UKS Prosna Grabów
LKS Gołuchów
10:00
1:10
ok
KTS I Kalisz
UKS Żaki Taczanów
10:00
10:5
ok

IV kolejka - 10.03.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
UKS Prosna Grabów
10:00
10:1
ok
UKS Żaki Taczanów
LKS Gołuchów
10:00
4:10
ok
KTS I Kalisz
KS KROTOSZ II Krotoszyn
10:00
8:10
ok

V kolejka - 28.04.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS Gołuchów
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
10:00
UKS Prosna Grabów
KTS I Kalisz
10:00
UKS Żaki Taczanów
KS KROTOSZ II Krotoszyn
10:00

I kolejka - 17.09.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KS KROTOSZ II Krotoszyn
KS KROTOSZ I Krotoszyn
10:00
5:10
ok
UKS II Daniszyn
UKS Prosna Grabów
10:00
10:1
ok
UKS Chrobry I Gizałki
LKS Gołuchów
10:00
10:6
ok
KTS I Kalisz
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
10:00
2:10
ok
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
UKS Moskurnia
10:00
10:0
UKS Żaki Taczanów
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
10:00
2:10
ok

II kolejka - 24.09.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KS KROTOSZ I Krotoszyn
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
10:00
5:10
ok
UKS Moskurnia
UKS Żaki Taczanów
10:00
10:1
ok
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
KKS Biały Orzeł Koźmin
10:00
10:6
ok
LKS Gołuchów
KTS I Kalisz
10:00
10:1
ok
UKS Prosna Grabów
UKS Chrobry I Gizałki
10:00
2:10
ok
KS KROTOSZ II Krotoszyn
UKS II Daniszyn
10:00
2:10
ok

III kolejka - 08.10.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
UKS II Daniszyn
KS KROTOSZ I Krotoszyn
10:00
10:3
ok
UKS Chrobry I Gizałki
KS KROTOSZ II Krotoszyn
10:00
10:3
ok
KTS I Kalisz
UKS Prosna Grabów
10:00
6:10
ok
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
LKS Gołuchów
10:00
10:1
ok
UKS Żaki Taczanów
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
10:00
6:10
ok
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
UKS Moskurnia
10:00
10:7
ok

IV kolejka - 22.10.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KS KROTOSZ I Krotoszyn
UKS Moskurnia
10:00
6:10
ok
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
10:00
8:10
ok
LKS Gołuchów
UKS Żaki Taczanów
10:00
10:3
ok
UKS Prosna Grabów
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
10:00
8:10
ok
KS KROTOSZ II Krotoszyn
KTS I Kalisz
10:00
10:5
ok
UKS II Daniszyn
UKS Chrobry I Gizałki
10:00
9:9
ok

V kolejka - 29.10.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
UKS Chrobry I Gizałki
KS KROTOSZ I Krotoszyn
10:00
10:8
ok
UKS II Daniszyn
KTS I Kalisz
10:00
10:0
ok
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
KS KROTOSZ II Krotoszyn
10:00
10:7
ok
UKS Żaki Taczanów
UKS Prosna Grabów
10:00
8:10
ok
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów
10:00
10:3
ok
UKS Moskurnia
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
10:00
7:10
ok

VI kolejka - 05.11.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
KS KROTOSZ I Krotoszyn
10:00
7:10
ok
LKS Gołuchów
UKS Moskurnia
10:00
10:5
ok
UKS Prosna Grabów
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
10:00
3:10
ok
KS KROTOSZ II Krotoszyn
UKS Żaki Taczanów
10:00
10:8
ok
UKS II Daniszyn
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
10:00
10:1
ok
KTS I Kalisz
UKS Chrobry I Gizałki
10:00
0:10
ok

VII kolejka - 12.11.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KTS I Kalisz
KS KROTOSZ I Krotoszyn
10:00
4:10
ok
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
UKS Chrobry I Gizałki
10:00
8:10
ok
UKS Żaki Taczanów
UKS II Daniszyn
10:00
0:10
ok
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
KS KROTOSZ II Krotoszyn
10:00
10:3
ok
UKS Moskurnia
UKS Prosna Grabów
10:00
10:3
ok
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
LKS Gołuchów
10:00
10:4
ok

VIII kolejka - 10.12.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KS KROTOSZ I Krotoszyn
LKS Gołuchów
10:00
10:7
ok
UKS Prosna Grabów
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
10:00
6:10
ok
KS KROTOSZ II Krotoszyn
UKS Moskurnia
10:00
2:10
ok
UKS II Daniszyn
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
10:00
7:10
ok
UKS Chrobry I Gizałki
UKS Żaki Taczanów
10:00
10:3
ok
KTS I Kalisz
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
10:00
3:10
ok

IX kolejka - 17.12.2023

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
KS KROTOSZ I Krotoszyn
10:00
6:10
ok
UKS Żaki Taczanów
KTS I Kalisz
10:00
9:9
ok
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
UKS Chrobry I Gizałki
10:00
10:5
ok
UKS Moskurnia
UKS II Daniszyn
10:00
9:9
ok
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
KS KROTOSZ II Krotoszyn
10:00
10:0
ok
LKS Gołuchów
UKS Prosna Grabów
10:00
10:3
ok

X kolejka - 14.01.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
KS KROTOSZ I Krotoszyn
UKS Prosna Grabów
10:00
10:2
ok
KS KROTOSZ II Krotoszyn
LKS Gołuchów
10:00
9:9
ok
UKS II Daniszyn
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
10:00
6:10
ok
UKS Chrobry I Gizałki
UKS Moskurnia
10:00
6:10
ok
KTS I Kalisz
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
10:00
0:10
ok
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
UKS Żaki Taczanów
10:00
10:3
ok

XI kolejka - 28.01.2024

Gospodarz Gosc Godzina meczu Wynik Protokół
UKS Żaki Taczanów
KS KROTOSZ I Krotoszyn
10:00
1:10
ok
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
10:00
10:3
ok
UKS Moskurnia
KTS I Kalisz
10:00
10:3
ok
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
UKS Chrobry I Gizałki
10:00
9:9
ok
LKS Gołuchów
UKS II Daniszyn
10:00
3:10
ok
UKS Prosna Grabów
KS KROTOSZ II Krotoszyn
10:00
10:3
ok

OZTS Południowa Wielkopolska

ul. Gimnazjalna 5

63-400 Ostrów Wielkopolski

telefon: 667 690 540