Jesteś tutaj
Główna > Kluby
Klub sportowyAdresKontakt
KS KROTOSZ I
Krotoszyn


KS KROTOSZ II
Krotoszyn
Hala Sportowa
Krotoszyn
ul. Młyńska 2
Sławomir GRZELSKI
tel . 888 868 380
slawek4966@interia.pl

Adrian KOSSMANN
tel .667 576 232
a_kossmann@wp.pl
LZS Tarchalanka I
LZS Tarchalanka II
Tarchały Wielkie
Odolanów
Hala Pilawa
ul. Franciszka Sójki 8
Marcin KAIK
tel. 663-601-527
marcin.kaik@wp.pl
UKS Piast II
Ostrzeszów
Sala
Szkoły Podstawowej
Ostrzeszów
ul. Łąkowa 1
lub
Sala OSS Piast
ul. Sportowa 10
Jarosław KRZYWAŹNIA
tel. 660-523-680
jkrzywaznia@gmail.com
LKS Gołuchów Sala Sportowa
Gimnazjum
Gołuchów
ul. Czartoryskich 53
Krzysztof
KRASZKIEWICZ
tel. 695-969-105
kkrasz@interia.pl
LKS Orzeł IV, V
Wysocko Wielkie
Sala Sportowa
Szkoły Podstawowej
Wtórek,
ul Szkolna 12
Karol LUBIENIECKI
tel. 513 141 140
LKS Orzeł II
Wysocko Wielkie
Sala Sportowa
Szkoły Podstawowej
Wtórek,
ul Szkolna 12
Maciej OSIEWAŁA
tel. 504-465-515
LKS Orzeł III
Wysocko Wielkie
Sala Sportowa
Szkoły Podstawowej
Wtórek,
ul Szkolna 12
Krzysztof DROŻDZYŃSKI
tel. 667-904-263
LKS I
LKS II
Gorzyce Małe
Sala
Szkoły Podstawowej
Wierzbno, ul Szkolna 4
Paweł BARCZAK
tel.601-856-664
pawel.barczak8@wp.pl
UKS Żaki I
UKS Żaki II
UKS Żaki III
Taczanów
Sala Gimnazjum
Taczanów Drugi
Marek BIERNAT
tel.502-035-691
marekbier@wp.pl
UKS II Daniszyn


UKS III Daniuszyn
Sala Szkoły Podstawowej Daniszyn 35 Paweł Jagodziński
Tel. 602-129-245

Tomasz Ratajczak
Tel. 669-785-167
UKS Chrobry I
UKS Chrobry II
Gizałki
Sala gimnastyczna
Szkoły Podstawowej
Gizałki , ul .Kolejowa 1
Jacek BOROWSKI
tel. 795-118-903
jacekborowski1515168@wp.pl
chrobrygizalki@wp.pl
KTS I KALISZ
KTS II KALISZ
KTS III KALISZ
Hali sportowa
Szkoły Podstawowej
w Stawiszynie ul. Szkolna 8
Jacek Nowakowski
tel. 515 271 591
jaceknowakowski23@wp.pl

Mateusz Antolczyk
tel: 885 360 569
ktskalisz@gmail.com
UKS Impuls Zduny Sala sportowa
Szkoły Podstawowej
w Zdunach ul. Łacnowa 26
Alina WILK
tel. 606-198-474
wilkalina@wp.pl
UKS Prosna
Grabów nad Prosną
Hala Sportowa
Grabów n/Prosną
Ul. Przemysłowa 1 A
Marek CIESIELSKI
tel. 605-310-855
mciesielski-71@wp.pl
KKS
Biały Orzeł
Koźmin Wielkopolski
Sala
Koźmin Wielkopolski
ul. Poznańska
Henryk KOLENDA
tel.607 704 512
henrykkolenda@o2.pl

Michał ULKA
tel.602 249 985
LZS ISKRA
Roszki
Sala WDK Roszki Tomasz Nowakowski
tel. 609 394 241
marzena0010@wp.pl
tel. 424 490 525
zbyrek11@interia.pl
LKS Barycz
Przygodzice
Sala
Szkoły Podstawowej
Janków Przygodzki
ul. Szkolna 4
Ryszard NYKIEL
tel. 604-483-208
nykielek@wp.pl
LZS Błyskawica Bożacin Sala Domu Rolnika
Bożacin pow.Krotoszyn
Zygmunt PRZYBYŁEK
tel. 503-424-540
lzs_bozacin@vp.pl
LKS Tajfun II
LKS Tajfun III
Ostrów Wlkp
Sala ZSEB
Ostrów Wielkopolski
ul. Wolności 23
( wejście od ul. Sukienniczej)
Robert STRZELCZAK
tel. 668-413-672
robertstrzelczak71@gmail.com
KTS Grom Przyranie Hala Sportowa
w Dzierzbinie
Grzegorz PRASELSKI
tel. 606 401 059
gpraselski@gmail.com
UKS Moskurnia Sala Szkoły Podstawowej
Moskurnia 9 a
Przemysław OLEJNIK
tel. 603-745-597
UKS Komorzanka Komorze Komorze Przybysławskie 18
63-210 Żerków
sala przy Szkole Podstawowej w Komorzu Przybysławskim
Andrzej Ziaja
tel. 600 885 720
e-mail – andrzejziaja@wp.pl
Top