Jesteś tutaj
Główna > IV liga
L.pNazwa drużynyMeczePunktyStosunek
Pojedynków
1. LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. 1210:0
2.LKS Orzeł II Wysocko Wielkie1210:2
3. UKS Chrobry I Gizałki 1210:4
4.LKS Gołuchów 1210:7
5.LKS I Gorzyce Małe 1210:8
6.KS Krotosz II Krotoszyn 108:10
7.KTS Grom Przyranie 107:10
8. KTS I Kalisz 104:10
9.LKS Orzeł III Wysocko Wielkie102:10
10. LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie100:10
11.
12.

I KOLEJKA   19.09.2021      
GOSPODARZ GOŚĆ GODZINA MECZU WYNIK PROTOKÓŁ
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie   LKS Orzeł III Wysocko Wielkie 10:00   10-2   ok
LKS I Gorzyce Małe KS Krotosz II Krotoszyn 10:00   10-8   ok
LKS Gołuchów   KTS Grom Przyranie   10:00 10-7   ok
LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie 10:00 10-0   ok
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp UKS Żaki I Taczanów 10:00    
KTS I Kalisz UKS Chrobry I Gizałki 10:00  4-10   ok
II KOLEJKA   03.10.2021      
GOSPODARZ GOŚĆ GODZINA MECZU WYNIK PROTOKÓŁ
LKS Orzeł III   Wysocko Wielkie UKS Chrobry I Gizałki 13:00    
UKS Żaki I Taczanów KTS I Kalisz 10:00    
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie KKS Biały Orzeł  Koźmin Wlkp 10:00    
KTS Grom Przyranie   LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. 10:00    
KS Krotosz II Krotoszyn LKS Gołuchów 10:00    
LKS Orzeł II  Wysocko Wielkie LKS I Gorzyce Małe 10:00    
III KOLEJKA   17.10.2021      
GOSPODARZ GOŚĆ GODZINA MECZU WYNIK PROTOKÓŁ
LKS I Gorzyce Małe LKS Orzeł III  Wysocko Wielkie 10:00    
LKS Gołuchów LKS Orzeł II   Wysocko Wielkie 10:00    
LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. KS Krotosz II Krotoszyn 10:00    
KKS Biały Orzeł   Koźmin Wlkp KTS Grom Przyranie   10:00    
KTS I Kalisz LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie 10:00    
UKS Chrobry I Gizałki UKS Żaki I Taczanów 10:00    
IV KOLEJKA  24.10.2021      
GOSPODARZ GOŚĆ GODZINA MECZU WYNIK PROTOKÓŁ
LKS Orzeł III   Wysocko Wielkie UKS Żaki I Taczanów 13:00    
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie UKS Chrobry I Gizałki 10:00    
KTS Grom Przyranie   KTS I Kalisz 10:00    
KS Krotosz II Krotoszyn KKS Biały Orzeł  Koźmin Wlkp 10:00    
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. 10:00    
LKS I Gorzyce Małe LKS Gołuchów 10:00    
V KOLEJKA   07.11.2021      
GOSPODARZ GOŚĆ GODZINA MECZU WYNIK PROTOKÓŁ
LKS Gołuchów LKS Orzeł III  Wysocko Wielkie 10:00    
LKS I Gorzyce Małe LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. 10:00    
KKS Biały Orzeł   Koźmin Wlkp LKS Orzeł II   Wysocko Wielkie 10:00    
KTS I Kalisz KS Krotosz II Krotoszyn 10:00    
UKS Chrobry I Gizałki KTS Grom Przyranie   10:00    
UKS Żaki I Taczanów LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie 10:00    
VI  KOLEJKA  21.11.2021      
GOSPODARZ GOŚĆ GODZINA MECZU WYNIK PROTOKÓŁ
LKS Orzeł III   Wysocko Wielkie LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie 13:00    
KTS Grom Przyranie . UKS Żaki I Taczanów 10:00    
KS Krotosz II Krotoszyn UKS Chrobry I Gizałki 10:00    
LKS Orzeł II   Wysocko Wielkie     KTS I Kalisz 10:00    
LKS I Gorzyce Małe KKS Biały Orzeł   Koźmin Wlkp 10:00    
LKS Gołuchów   LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. 10:00    
VII KOLEJKA 05.12.2021      
GOSPODARZ GOŚĆ GODZINA MECZU WYNIK PROTOKÓŁ
LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. LKS Orzeł III   Wysocko Wielkie 10:00    
KKS Biały Orzeł  Koźmin Wlkp LKS Gołuchów   10:00    
  KTS I Kalisz LKS I Gorzyce Małe 10:00    
UKS Chrobry I Gizałki LKS Orzeł II   Wysocko Wielkie   10:00    
. UKS Żaki I Taczanów KS Krotosz II Krotoszyn 10:00    
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie KTS Grom Przyranie 10:00    
VIII KOLEJKA  12.12.2021      
GOSPODARZ GOŚĆ GODZINA MECZU WYNIK PROTOKÓŁ
LKS Orzeł III   Wysocko Wielkie KTS Grom Przyranie 13:00    
KS Krotosz II Krotoszyn LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie 10:00    
LKS Orzeł II   Wysocko Wielkie   . UKS Żaki I Taczanów 10:00    
LKS I Gorzyce Małe UKS Chrobry I Gizałki 10:00    
LKS Gołuchów     KTS I Kalisz 10:00    
LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. KKS Biały Orzeł  Koźmin Wlkp 10:00    
IX KOLEJKA  19.12.2021      
GOSPODARZ GOŚĆ GODZINA MECZU WYNIK PROTOKÓŁ
KKS Biały Orzeł   Koźmin Wlkp LKS Orzeł III    Wysocko Wielkie 10:00    
  KTS I Kalisz LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. 10:00    
UKS Chrobry I Gizałki LKS Gołuchów   10:00    
. UKS Żaki I Taczanów LKS I Gorzyce Małe 10:00    
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie LKS Orzeł II   Wysocko Wielkie   10:00    
KTS Grom Przyranie KS Krotosz II Krotoszyn 10:00    
X KOLEJKA      
GOSPODARZ GOŚĆ GODZINA MECZU WYNIK PROTOKÓŁ
KS Krotosz II Krotoszyn LKS Orzeł III  Wysocko Wielkie   10:00    
KTS Grom Przyranie LKS Orzeł II Wysocko Wielkie 10:00    
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie LKS I Gorzyce Małe 10:00    
LKS Gołuchów   . UKS Żaki I Taczanów 10:00    
LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. UKS Chrobry I Gizałki 10:00    
KKS Biały Orzeł   Koźmin Wlkp   KTS I Kalisz 10:00    
XI KOLEJKA      
GOSPODARZ GOŚĆ GODZINA MECZU WYNIK PROTOKÓŁ
  KTS I Kalisz LKS Orzeł III    Wysocko Wielkie 10:00    
UKS Chrobry I Gizałki KKS Biały Orzeł   Koźmin Wlkp 10:00    
. UKS Żaki I Taczanów LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. 10:00    
LZS Tarchalanka I Tarchały Wielkie LKS Gołuchów   10:00    
LKS I Gorzyce Małe KTS Grom Przyranie 10:00    
KS Krotosz II Krotoszyn LKS Orzeł II  Wysocko Wielkie   10:00    
Top