Jesteś tutaj
Główna > Bez kategorii > Podsumowanie I Grand Prix Polski w kategorii młodziczek i młodzików – Drzonków 23-25.09.2022.

Podsumowanie I Grand Prix Polski w kategorii młodziczek i młodzików – Drzonków 23-25.09.2022.

W dniach od 23 do 25 września br. w Drzonkowie  odbyło się I Grand Prix Polski w kategorii młodziczek i młodzików. W turnieju głównym udział wzięło 64 najlepszych w Polsce młodziczek i 64 młodzików. W każdej kategorii 32 zawodników stanowili zawodnicy z limitem ogólnopolskim – czyli najwyżej skwalifikowani zawodnicy z rankingu ogólnokrajowego. Do tego doszło po 16 zawodników – zwycięzców kwalifikacji wojewódzkich – czyli zwycięzców Grand Prix Województw i 16 zawodników wyłonionych z piątkowych eliminacji dodatkowych.

W naszego okręgu do eliminacji dodatkowych przystąpiło 4 zawodników z 2 klubów z Okręgu Południowej Wielkopolski, tj.: Franciszka Dudzińska i Marcel Sokołowski z LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie oraz Agata Strzelczak i Tymon Kokot z LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski. Niestety nikt z wymienionych wyżej zawodników nie dołączył do grona zawodników biorących udział w turnieju głównym.

W turnieju głównym udział zagwarantowało sobie wcześniej dwóch naszych zawodników, tj. Aleksandra Nawrocka – z LKS ORZEŁ Wysocko Wielkiektóra w rankingu ogólnopolskim sklasyfikowana była na 15 lokacie oraz Filip Pioch, który jako zwycięzca kwalifikacji wojewódzkiej sklasyfikowany został w turnieju głównym na pozycji nr 43.

Wyniki:

Aleksandra Nawrocka z LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – 13-16 miejsce

Filip Pioch z LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski – 33-40 miejsce

Zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Top