Jesteś tutaj
Główna > Bez kategorii > Podsumowanie Mistrzostw Polski młodziczek i młodzików –Dębica 27-28.05.2022

Podsumowanie Mistrzostw Polski młodziczek i młodzików –Dębica 27-28.05.2022

W dniach 27-29 maja 2022 r. w Dębicy odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW w tenisie stołowym.

Z naszego Okręgu Południowa Wielkopolska w tej najważniejszej, wieńczącej sezon 2021/2022 imprezie startowała wychowanka Akademii Tesnisa Stołowego przy LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Aleksandra Nawrocka, która awans do turnieju wywalczyła zdobywając Wicemistrzostwo Wielkopolski.

Aleksandra, wiekowo jeszcze żaczka, rozstawiona z nr. 43 rywalizowała z dwa lata starszymi zawodniczkami.

Do gry przystąpiła mocno zmotywowana i bez większych problemów ograła zawodniczkę nr 22 rankingu ogólnokrajowego. Turniej był przeprowadzony system pucharowym. Z dalszej rywalizacji Olę wyeliminowała świeżo upieczona BRĄZOWA MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI i Aleksandra Nawrocka Mistrzostwa Polski ukończyła na miejscu w przedziale 17-24, wygrywając jeszcze jeden mecz o miejsce w przedziale. Dobrze rokuje to na przyszłość widząc, że Ola w tej doborowej stawce młodziczek była jedną z najmłodszych zawodniczek.

Dzięki bardzo dobremu występowi Ola zagwarantowała sobie miejsce wśród zawodniczek z limitem ogólnokrajowym i będzie bardzo wysoko rozstawiona w sezonie 2022/2023 w kategorii młodziczek. Żaden zawodnik z wielkopolski nie uzyskał lepszej lokaty od Aleksandry Nawrockiej.

Aleksandrze gratulujemy świetnego występu w MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZICZEK i życzymy sięgnięcia po najwyższe trofeum na MISTRZOSTWACH POLSKI ŻACZEK I ŻAKÓW.

Top