Jesteś tutaj
Główna > Bez kategorii > Podsumowanie I Grand Prix Wielkopolski Młodzików i Młodziczek – Poznań, 4 września 2021 r.

W dniu 4 września 2021 roku w Poznaniu odbyło się I Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii młodziczek i młodzików. W zawodach startowało 38 zawodniczek oraz 42 zawodników. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Z naszego Okręgu Południowej Wielkopolski wystartowało w sumie 12 zawodników z trzech klubów. W kategorii dziewcząt siedem zawodniczek uplasowało się w czołowej szesnastce zawodów. Najlepszą z naszego Okręgu okazała się Lena Spławska z LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie (wiekowo żaczka), która przegrała tylko jeden mecz i finalnie zajęła wysokie 3 miejsce w turnieju. Kolejne zawodniczki zajęły następujące pozycje: 6m. Jagoda Karkoszka -UKS PIAST Ostrzeszów, pozostałe zawodniczy z klubu LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie: 7m. Aleksandra Nawrocka8m. Amelia Kucharska11m. Nadia Spławska13m. Franciszka Dudzińska, 15m. Maja Kowalczyk, 25m. Oliwia Marczak.

W kategorii chłopców najlepiej zaprezentował się Filip Pioch z LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski, który zajął wysokie 5 miejsce. Kolejni zawodnicy zajęli następujące pozycje: 8m. Jan Mądry – UKS Ostrzeszów, 17m. Marcel Sokołowski – LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie, 29m. Jakub Karkoszka – UKS Ostrzeszów.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.