Jesteś tutaj
Główna > Bez kategorii > Podsumowanie Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów.

Podsumowanie Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów.

W dniu 15 maja w Poznaniu obyły się Mistrzostwa Wielkopolski kadetów. W turnieju udział wzięło 28 zawodników oraz 18 najlepszych zawodniczek z wielkopolski.

Nasz Okręg Południowej Wielkopolski reprezentowało w sumie 8  zawodników z 3 klubów.

W kategorii dziewcząt z klubu UKS CHROBRY Gizałki: Klaudia Słupska – zajęła miejsce w przedziale 13-16,a Dominika Cieślak – 17 miejsce, natomiast z klubu UKS PIAST Ostrzeszów: Julia Stępień – również miejsce w przedziale 13 -16.

Z kolei w grupie chłopców: z UKS CHROBRY Gizałki: Kamil Majdecki – zajął miejsce w przedziale 21-24, z LKS ORZEŁ Wysocko WielkieMaksymilian Drozdowski – miejsce w przedziale 5-6, Szymon Binek – miejsce w przedziale 7-8, z klubu UKS PIATS Ostrzeszów: Michał Puchała – miejsce w przedziale 17-20, a Szymon Sieradzki – zajął miejsce w przedziale 21-24.

W turnieju drużyn klubowych do rywalizacji zgłoszono 6 drużyn w kategorii dziewcząt oraz 10 drużyn w kategorii chłopców. Drużyna dziewcząt UKS CHROBRY Gizałki  (Słupska, Cieślak) – zajęła miejsce 5. Natomiast w kategorii chłopców obydwie nasze drużyny z UKS PIAT Ostrzeszów (Puchała, Sieradzki) oraz LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie (Drozdowski, Binek) zajęły miejsce w przedziale 6-9