Jesteś tutaj
Główna > Bez kategorii > II Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii skrzatów.

II Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii skrzatów.

W dniu 18 listopada w Objezierzu odbył się II Grand Prix Wielkopolski w  tenisie stołowym w kategorii skrzatów. W grupie chłopców startowało 20 zawodników, a w grupie dziewcząt przystąpiły do zawodów 22 zawodniczki. Nasz okręg Południowej Wielkopolski reprezentowało 8 zawodników: 1 zawodniczka z klubu UKS ŻAKI Taczanów, 1 zawodnik z UKS PIAST Ostrzeszów oraz 6 zawodników z Akademii Tenisa Stołowego przy LKS ORZEŁ w Wysocku Wielkim. Zawody możemy uznać za bardzo udane dla naszych zawodników bo wszyscy zawodnicy zostali sklasyfikowani w pierwszej dziesiątce. Najlepszą z naszego okręgu okazała się Lena Spławska z ATS przy LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie, która wywalczyła srebrny medal4m. zajęła Nicol Bartoszko z klubu UKS Żaki Taczanów, 5m. Aleksandra Nawrocka, 7m. Franciszka Dudzińska, 8m. Marczak Oliwia, 9m. Nadia Spławska – wszystkie zawodniczki z ATS przy LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie. W grupie chłopców debiutujący na tym szczeblu rozgrywek Jakub Karkoszka z UKS PIAST Ostrzeszów zajął 7 miejsce, a  Marcel Sokołowski z ATS przy LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie uplasował się w przedziale 9-10m. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!